Předplatné Premium SKI


Milí čtenáři,

v ruce držíte poslední číslo Premium SKI letošní zimy. Anebo když se na to podíváme z jiného úhlu, první číslo Premium SKI roku 2018. S koncem zimy naše aktivity plynule přesuneme k magazínu Premium GOLF, právě v čase, kdy končí lyžařská a začíná golfová sezona. Věříme totiž, že alternace lyžování a golfu přijde vhod i vám. Dozvěděli jsme se, že mnoho z vás svůj volný čas dělí právě mezi tyto sportovní odvětví, když ani jedno z nich nechce šidit. To je nám velmi blízké, také my bychom těžko odpovídali na otázku, zda je nám milejší lyžování, nebo golf. Naštěstí se nikdo z nás nemusí rozhodovat! Lyžování nás baví na podzim a v zimě, golf zase na jaře a v létě. Přesně jako magazíny Premium SKI a Premium GOLF.

Teď, v druhé polovině ledna, se ale určitě ještě těšíme na hory! A proto je tu Premium SKI s testem allmountain i freeridových lyží. S pozvánkou do lyžařských středisek Savojských Alp, do mnohým známého, ale zase o něco lepšího Saalbachu, nebo se zprávou o báječné lyžařsko-kulinářské akci v Alta Badia. Za rok se na ni můžete vydat i vy!

Headlinem tohoto čísla by pro mnohé mohl být exkluzivní rozhovor s Kjetilem Andre Aamodtem, hvězdou závodních sjezdovek konce 90. let a jednou z nejvýznamnějších osobností „bílého cirkusu“ vůbec. Anebo spíš pozvánka na cat skiing do Britské Kolumbie?

Je to na vás. Věříme, že vás lednové Premium SKI bude bavit přinejmenším tak jako ty předchozí.

Krásnou zimu a ještě spoustu bezvadných zážitků vám přeje Ondřej Katz | šéfredaktor