O Premiumski.cz

LYŽOVÁNÍ JAKO ŽIVOTNÍ STYL
PREMIUMSKI.CZ  – KVALITNÍ OBSAH PRO NÁROČNÉ PUBLIKUM

Čtenářům přináší články a informace ze světa zimních outdoorových aktivit se specializací na lyžařský sport odehrávající se jak na rekreační, tak v menší míře i na profesionální úrovni. Obsah je pravidelně tvořen články o lyžařském vybavení včetně nezávislých testů, nechybí ani téma sportovní módy. Neméně významnou součástí obsahu jsou rozsáhlé materiály věnované zejména zahraničním lyžařským destinacím.

DESTINACE
Inspirace kam vyrazit za skvělým lyžováním a za požitky, jež patří k nezapomenutelné dovolené. Lyžařská střediska, to dnes nejsou pouze dobře upravené sjezdovky. Náročný host chce víc a moderní lyžařské středisko nabízí pestrou paletu kvalitního vyžití jak v době, kdy máme na nohách lyžáky, tak v hodinách odpoledních a třeba i pozdějších. Kde si parádně zalyžovat, kde se výtečně najíst a kde se opravdu dobře pobavit.

EQUIPMENT
Vše, co potřebujete znát o lyžích, lyžařských botách, či vázání. Proč vybrat právě takovou helmu a jaké zvolit lyžařské brýle? Inovace, trendy, redakční tipy i výsledky nezávislých testů. A samozřejmě nechybí ani zprávy ze světa sportovní módy – trendy a novinky jsou vedle informací z oblasti technologií navíc prezentovány i prostřednictvím atraktivních fashion stories.

PERFORMANCE
Hlasy těch, kdo už v lyžování hodně dokázali. Pozvánky na špičkové lyžařské podniky a pohledy do zákulisí výkonnostního sportu, jež spojuje ty nejlepší sportovce a přitahuje protřelé byznysmany. Závodní alpské lyžování je svět, v němž uspějí jen ti úplně nejlepší. Pro čtenáře PREMIUM SKI je radost se s nimi potkávat.

EXPERIENCE
Život na horách umí být neuvěřitelně rozmanitý. Co všechno lze na horách uskutečnit, když zrovna nebrázdíme zrolbované sjezdovky, se nejlépe dozvíte v této rubrice. Bije-li vaše srdce vedle ski touringu také pro mountain biking, ferraty, nebo golf, patříte k vybrané společnosti milovníků outdoor aktivit. Ti umí hodně dávat, ale vždy chtějí maximum brát. A maximem jsou pro ně zážitky.