Zdroj: Trentino Marketing

Nové propojení Madonny do vedlejších lyžařských oblastí

Madonna di Campiglio a vedlejší lyžařské oblasti Folgarida – Marilleva v údolí Val di Sole spolu s Pinzolem představují pro své návštěvníky 150 kilometrů úchvatných sjezdovek, které lze projezdit bez sundávání lyží.


Pro lyžaře je lákavá hlavně představa zalyžovat si v pověstné Madonně, která nabízí sjezdovky slavných jmen a výjimečných parametrů, stejně jako sjezdovky vedoucí z nejvyšších kót celého lyžařského regionu, odkud je úchvatný výhled do širokého okolí.

Od této zimy je navíc možné pohodlně dojet ze sjezdovek Madonny na horu Monte Vigo, která je krásným panoramatickým místem v nadmořské výšce 2179 m, novou čtyřmístnou sedačkovou lanovkou s automatickým zavíráním Malghette v novém designu (střecha ve tvaru bubliny chrání před větrem a zimou) a užít si tak renovovanou červenou sjezdovku Malghette.

Díky tomu, že je Madonna lyžařsky propojená s vedlejšími lyžařskými oblastmi Folgarida a Marilleva a na druhé straně s lyžařským střediskem Pinzolo, umožňuje svým návštěvníkům projet si bez zouvání lyží úžasné lyžařské safari.

Spettacolo della natura!——————Natural beauty!©Steve Gatto

Zveřejnil(a) Folgarida dne 4. leden 2018

Nebo si bez problémů vychutnat odpolední aperitiv v novém luxusním hotelu s restaurací a barem Chalet Spinale – Fiat a pohodlně se vrátit. Bolavá pata oblasti – podvečerní návrat do Folgaridy nebo Marillevy pomalou starou sedačkou, na které člověk vždy pěkně vymrznul, je tak odstraněna.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Nehodnoceno)
Loading...

Mohlo by Vás zajímat